Την είδηση έκανε γνωστή ο ίδιος ο δημοφιλής Χανιώτης καλλιτέχνης ο οποίος σε ανάρτησή του ανέφερε: “Θα ήθελα να ενημερώσω φίλους και γνωστούς ότι πριν από λίγο τα αποτελέσματα του μοριακού τεστ που έκανα, με έδειξαν θετικό στη νόσο των καιρών μας”.
Συμπληρώνοντας σημείωσε ότι: “Μείνετε ασφαλείς και προστατέψτε την υγεία των γύρων σας.Εύχομαι υγεία σε όλο τον κόσμο¨.
Η ανάρτηση του Μανώλη Κονταρού:
![](https://kriti360.gr/wp-content/uploads/2021/02/153334750_10158357967813600_6539264498712491031_o.jpg)
kriti360.gr